Kontakta UNGA

Du når oss alla på unga@musikisyd.se

Frilansartist och vill spela genom oss? Klicka här.

Annika Johansson

Annika Johansson

Verksamhetschef

0708-20 58 83
annika.johansson@musikisyd.se

Anna-Carin Fogelqvist

Anna-Carin Fogelqvist

Utvecklingsansvarig

0705–92 52 01
anna-carin.fogelqvist@musikisyd.se

Alice Samoilova

Alice Samoilova

Producent Kristianstad

FÖRÄLDRALEDIG

Maria Larsson

Maria Larsson

Producent Kristianstad

0707-20 58 11
maria.larsson@musikisyd.se

Petter Wickman

Petter Wickman

Producent Kristianstad

0702-20 58 46
petter.wickman@musikisyd.se

Maria Bojlund

Maria Bojlund

Producent Folkmusik

0706-56 98 71
maria.bojlund@musikisyd.se

Karin Carlqvist

Karin Carlqvist

Vik. Producent Kristianstad

072-302 20 58
karin.carlqvist@musikisyd.se

Paula Gårsjö

Paula Gårsjö

Producent Växjö

paula.garsjo@musikisyd.se

Marika Yamoun

Marika Yamoun

Kommunikatör & projektkoordinator

0708-20 58 99
marika.yamoun@musikisyd.se

Ida Fredriksson

Ida Fredriksson

Kommunikationssamordnare

0708-20 58 45
ida.fredriksson@musikisyd.se

Anna Karlsson

Anna Karlsson

Produktionsassistent

044-20 58 81
anna.karlsson@musikisyd.se

Gustaf Säfström

Gustaf Säfström

Producent Imagine

0708-20 58 11
gustaf.safstrom@musikisyd.se

Foto: Lovisa Fey och Marika Yamoun

Den här webbplatsen använder cookies och andra tekniker för att ge dig en bättre upplevelse, analysera hur du och andra använder webbplatsen samt för att tillhandahålla inbäddat innehåll. Avvisa